Fake Sms Onay

Fake Sms Onay

Fake Sms Onay

Fake sms onay hizmeti, kişisel numaranızı kullanmadan İnternet üzerindeki herhangi bir web sitesine ve uygulamaya üye olmanızı sağlayan sanal bir numara hizmetidir. Sosyal paylaşım sitelerine veya diğer sitelere üye olurken numaralarını paylaşmak istemeyen müşterilerimiz tarafımızdan sağlanan sahte telefon numaraları ile SMS doğrulaması yapabilirler. Web siteleri, sizlere yüzlerce farklı ülkeden sanal numaralar sunuyoruz. Böylece dünyanın tüm ülkelerinde sahte numara kullanan sitelere numaranızı vermeden üye olabilir ve SMS doğrulaması yapabilirsiniz.

Fake Sms Onay Hizmeti Nedir?

Fake sms onay, dilediğiniz süre boyunca ister eksiksiz olarak ister dilediğiniz hizmet numarasından kiralayarak sınırsız SMS doğrulama kodu almanızı sağlayan bir hizmettir. Bu, oda kiralama ile seçilen bir süre için herhangi bir hizmetten veya kiralanan hizmetten sınırsız sayıda mobil doğrulama kodu alabileceğiniz bir hizmettir.

Fake Sms Onayı Neden Kullanılır?

SMS doğrulama hizmeti, numaranızı veya numaralarınızı korumak ve yanlış ellere geçmesini önlemek için kullanılan hızlı ve güvenli bir mobil doğrulama hizmetidir. Telefon dolandırıcılığı her geçen gün artıyor. Numaralarını hiçbir sitede yayınlamayarak kendinizi ve ailenizi koruyabilirsiniz. Fake sms onay hizmeti, kendinizi veya ailenizi taciz eden ve sizi aldatmaya çalışan her türlü insan ve aramalardan korumanın en kolay ve güvenilir yollarından biridir.

Aldığınız fake numaraları kullanarak sürekli numara değiştirme ve yeni bir SIM kart alma sorununun önüne geçebilirsiniz. SMS onay (yönlendirme) fiyatları SIM kart fiyatlarına göre oldukça uygundur. Öte yandan, web sitemizdeki tüm sosyal ağlara ve uygulamalara kayıt olmak için fake sms onay hizmetini kullanabilirsiniz.

Fake Sms Onay Avantajları Nelerdir?

Bir numara kiralayarak sınırsız sayıda SMS doğrulama kodu almaya hak kazanabilir ve bu numarayı herhangi bir cihaz ve telefonda kullanabilirsiniz. Bu numarayı kullanarak istediğiniz kadar mesaj doğrulama kodu almaya hak kazanabilirsiniz.

·         Sınırsız sayıda SMS doğrulama kodu almaya hak,

·         Daha hızlı onay kodu varış zamanı,

·         Seçtiğiniz süre için sınırsız kullanım,

·         Sadece kodu değil, gelen mesajları okuma hakkı kazanın.

Fake Sms Onay Fiyatları, Ücretleri Nedir?

Fake sms onay ücreti, yaygın olarak satılan tek bir doğrulama kodu alma hakkınız olan sanal bir numara ile hemen hemen aynıdır. Örneğin, Facebook hizmeti için tek seferlik doğrulama kodu almaya hak kazanan bir hizmetin TL tutarı, numara kiralamada sınırsız SMS doğrulama kodu almaya hak kazandığınız bir hizmetle hemen hemen aynıdır. Bazı web sitesi üyeleri her zaman fake sms onay hizmetini en iyi kaliteyi en ucuz fiyata kullanır.

Fake Sms Onayı Nasıl Kullanılır?

Soldan bir ülke seçin. Sağ taraftan kiralamak istediğiniz dönemi seçin ve numaranızı kiralamak için "Rezervasyon" butonuna tıklayın. Kiralama süresi sonunda satın almış olduğunuz numara ''Kiralık Numaralar'' sekmesine gelir. Sormak istediğiniz her türlü soru için "Destek" sekmesinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Fake Sms Onay Hizmeti ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Bugünlerde herkesi rahatsız eden bankalardan ve bahis sitelerinden gelen mesaj ve aramalardan kurtulmanın en kolay ve güvenli yolu fake sms onay üyeliğine kaydolmaktır. SMS doğrulama hizmeti satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri tercih ettiğiniz kişi veya web siteleridir. Size verdiğimiz tüm numaralar benzersizdir ve sizin için özel olarak hazırlanmıştır.

Tamamen profesyonel bir şekilde çalışan ve tüm müşterilerinin güvenliğini önemseyen fake sms onay siteleri haftanın her günü ve her saati sizlere kesintisiz hizmet sunuyor. Yüzlerce farklı ülke ve yüzlerce GSM operatörü seçeneği ile alabileceğiniz en uygun fiyatlarla hizmet sunuluyor.


11/05/2022 13:44:05