Numara Doğrulama

Numara Doğrulama

Numara Doğrulama

Türkiye'de numara sahibi olmak ucuza gelmiyor. Böyle bir durumda, ikinci hesabını bir uygulama veya web sitesinde açmak isteyen kullanıcılar, kişi ve sosyal medya uygulama veya web sitesi sayısı başına tek bir hesap yasağı bekleyebilirler. İşte burada numara doğrulama devreye giriyor. Örneğin en çok kullanılan arama motorlarından biri olan google'ın birçok hizmeti bulunmaktadır.

Bunlardan Gmail, Youtube ve Drive en yaygın olarak kullanılanlardır. Her birini kullanmak için yalnızca 1 Google hesabına ihtiyacımız var. Ancak, kullanmak için SMS'i onaylamanız istenecek ve bu da kısıtlamaları kaldıracaktır. Bunun birçok sebebi var ama asıl sebeplerinden biri fake hesap olmaması ve her kişinin sadece bir hesabının olmasıdır. Numara doğrulama hizmeti kendi numaranızı kullanmadan hesap sahibi olmanıza imkân sunar.

Numara Doğrulama Hizmeti ile Google SMS Onayı

Herhangi bir güvenilir web sitesinden bir numara alarak ve tüm hizmetlerinden yararlanarak Google hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Siteden sanal numara almak için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir.

·         Sadece 1 e-posta adresi, ad ve soyadı ile kolayca kayıt olabilirsiniz.

·         Ardından whatsApp,

·         Facebook,

·         Instagram,

·         Google,

·         Twitter vb. gibi 40'tan fazla hizmet arasından seçim yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri farklı ülkeler için farklıdır, bu nedenle 100'den fazla ülkeden uygun hizmeti alabilirsiniz.

Numara Kiralama Hizmeti

Yetki almak istediğiniz servislerden tek seferlik SMS doğrulama kodu almak ve bu numarayı tekrar kullanamamak hepimiz için büyük bir problem olmuştur. Artık istediğiniz hizmetten istediğiniz sayıda SMS doğrulama kodu almanın yolu tamamen açık. Artık numara doğrulama hizmetleri ile dilediğiniz kadar mobil doğrulama kodu alabilirsiniz. Size özel tek seferlik numara kiralama hizmetleri, sizler için hazırlanan yaklaşık 100 hizmeti içermektedir. Tam doluluk veya bireysel destek için hemen bir numara kiralayabilirsiniz.

Numara Doğrulama ile Sınırsız SMS Onay Hizmeti

Numara doğrulama hizmetinden dilediğiniz kadar onay SMS kodu alabilirsiniz. Bir numara kiralamanın 2 yolu vardır. Biri tam bir kiralama, diğeri ise saf bir hizmet kiralamasıdır. Kiralama hizmetinden seçtiğiniz süre boyunca herhangi bir hizmetten sınırsız SMS alma hakkına sahipsiniz. Süreniz dolduğunda numaranız kapatılacak ve başkasına satılmayacaktır. 

Numara doğrulama hizmeti almak için önce bakiyeyi doldurmanız gerekir. Numarayı aldığınız sitedeki hızlı para yatırma seçeneğine tıklayarak bakiyenizi güvenle doldurabilirsiniz. Tam otomatik 7/24 sistemler sayesinde herhangi bir ödeme bildirimine gerek kalmadan hesabınızdaki bakiyeniz belirlenir.

Numara Doğrulama ile Tüm Cihazlarda Hesap Oluşturabilirsiniz

Bu hizmetten seçtiğiniz süre içerisinde SMS alabilirsiniz. WhatsApp için bir numara kiraladığınızı varsayalım, önce telefonunuza Nox veya Bluestacks kurdunuz ve kurulu cihazı artık kullanamıyorsunuz. Daha sonra başka bir cihaza yüklemeniz gerekirse, whatsApp SMS doğrulama koduna tekrar ihtiyacınız olacaktır. Aynı numarayı kullanmanız gerekiyorsa, numara kiralama hizmetinden satın aldığınız hizmetle istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ve o numara için SMS doğrulama kodu alabilirsiniz. Numara doğrulama ile kiralanmış bir numara, seçtiğiniz süre boyunca herhangi bir hizmetten bir SMS doğrulama kodu almanıza imkân sağlar.

Numara Doğrulama Hizmetini Nasıl Kullanırım?

Seçtiğiniz süre boyunca seçmiş olduğunuz numara doğrulama hizmetinden sınırsız sayıda SMS alabilirsiniz. Örneğin; WhatsApp numarası 4 saatliğine kiralanırsa 4 saat içerisinde whatsApp'tan sınırsız SMS doğrulama kodu alabilirsiniz. Seçtiğiniz servisten ilk 20 dakika içinde onay kodu içeren bir SMS almadıysanız, numarayı iptal edebilirsiniz.

Bu durumda iptal ettiğiniz hizmetin bakiyesi hesabınıza geri yüklenecektir. SMS almadıysanız ve 20 dakikadan fazla süre geçtiyse, kiraladığınız numarayı iptal edemezsiniz ve hesabınızdaki bakiye geri yüklenmez. Numara doğrulama ile tüm sosyal ağ platformlarında güvenli kayıt işlemlerinin tadını çıkarabilirsiniz.


11/05/2022 13:26:45