Numara Kiralama

Numara Kiralama

Numara Kiralama 

Sanal numara özellikle son yıllarda tercih edilmeye başlamıştır. Günlük hayatta herkesin bir tane cep telefonu numarası bulunur. Bu cep telefonu numarası, gerçek şartlarda telekomünikasyon operatörlerine belirli bir ücret ödenerek elde edilmektedir. Özellikle Android özellikli telefon kullanan herkes bu numaralar ile whatsApp gibi uygulamalar üzerinde iletişim ve etkileşim sağlar.

 Herkes ister istemez sosyal medya kullanır ya da İnternetten beğendiği güzel uygulamaları indirir. Bazı kişiler bir tane sosyal medya hesabı tercih ederken, bazıları da birden fazla uygulama tercih eder. Tek bir sabit telefon numarası kullanıldığı için bir kaç uygulama hesabı açıldığı zaman, hesabın mobil onaylamasını olmaz. Bu konu da mobil SMS onayı almak gerekir. Numara kiralama günümüzde yaygın olarak tercih edilir.

Numara Kiralama Avantajları

Öncelikle üyelik oluşturarak mobil onay paneline giriş yapmak gerekir. Daha sonra sistemden numara kiralama hizmeti temin etmek için para yüklemesi yapılır. Para da yükledikten sonra istenen ülkeden istenen servis için doğrulama mesajını alınabilir.

Örneklemek gerekirse numara kiralama işlemi aşağıdaki gibi yapılır;

• İlk olarak mail hesabı oluşturmak gerekir. Ayrıca bir kaç tane de açılabilir.

• Yeni hesap oluşturulur ve mobil doğrulama yapılır. Bunun için onay sitesine giriş yapmak gerekir.

• Para yüklendikten sonra, istediğiniz ülkeden numara kiralama yapabilirsiniz. Daha sonra bu numarayı maile girmek gerekir.

• Uygulama tarafından gönderilen numara sitedeki panelde görünür. Oradaki kodu, mail hesabına girerek, mobil onay işlemi tamamlanır.

Numara Kiralama Neden Önemlidir?

Numara kiralama işlemi yaparak, birden fazla sms alabilirsiniz. İstediğiniz çoğu platformlardaki numarayı kiralayıp, istediğiniz süre içinde de kullanabilirsiniz. Eğer tek numaradan birçok sms gelmesini istiyorsanız, bunun için yapılması gereken, saatlik ve ya haftalık olarak kiralama yolunu tercih etmek olacaktır. Birkaç saniye içinde artık bu işleme başvurmanızla beraber, kolayca mobil onay SMS alabilme imkânını elde etmiş olursunuz.

Mobil Uygulamalar İçin Numara Kiralama Nedir?

Mobil uygulamaları kullanmak istiyorsanız, bunun için onay kodu istenir. Aynı numarayı kullanarak, tek kullanımlık onay kodu kullanımı, işin biraz daha zor olmasına neden olur. Bu durum biraz zorluk çıkarsa da bunu da kolay bir şekilde yapmak mümkündür. Mobil uygulamalara daha kolay bir şekilde ve problem yaşanmadan kayıt yapabilmeniz için numara kiralama hizmetine başvurabilirsiniz.

Bu şekilde kiralık numaralar yardımı ile hangi mobil uygulamaya kayıt yaptırmak istiyorsanız içiniz rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Onay almak için artık kiralık numara hizmetleri en iyi yardımcıdır. Bu şekilde birçok ülke arasında sms alabileceksiniz. Numara kiralama son derece avantajlı bir durumdur.

Numara Kiralamanın Faydaları

Numara kiralamanın kişilere sunduğu faydalar;

• Herkese ödeme kolaylığı sunulur.

• Uygun fiyat avantajları ve güvenli ödeme şekli ile herkes tercih edebilir. Hiç bir sorun yaşanmaz.

• Özel güvenlik sistemleri Kullanılır ve kimlik bilgileri ya da kişisel bilgiler güvence altına alınır. Ayrıca kart bilgileriniz de güvende olur. Başkaları ile paylaşılmaz.

• Bildiğiniz olmadan kartınızdan kesinlikle para çekimi yapılmaz.

• Yüklemiş olduğunuz para miktarına göre, isteğiniz kadar numara kiralama yapabilirsiniz.

• Birçok internet sitesi, müzik ve TV platformu ya da sosyal medya platformunda Mobil onay kodu girilmesine rağmen, gönderilmez. Bunun için iptal seçeneğini kullanıp, paranızın yanmasını engelleyebilirsiniz.

• Kişiye özel kampanyalar düzenlenir. Bakiyenizin durumda göre, hediye para da kazanma imkanı sunulur.

• Numara kiralama hizmetine isteyen herkes kolay bir şekilde başvuru yapıp, bakiye yükleyerek hemen hizmet alabilir. Bunun için doğru adımları takip etmek gerekir.

• Numara kiralama her yönden avantajlı bir durumdur.

 

 


11/05/2022 13:04:57